بالا

هتل سارا

هتل چهار ستاره سارا کیش یکی از بهترین هتل های سه ستاره جزیره کیش است که در سال با چهار طبقه و72 واحد اتاق ساخته شده است.این هتل در مرکز گردشگری جزیره کیش قرار گرفته است واز لحاظ دسترسی به مراکز خرید واماکن دیدنی جزیره بسیار زدیک است وحتی قدم زنان به مراکز خرید پردیس 1 و2 ،پانیذ،مرکز تجاری پاندا وزیتون می رسید.

هتل سارا کیش مشتمل بر5طبقه است که از وجود 2 دستگاه آسانسور بهره می برد.تنوع اتاقها وسوئیت ها در هتل سارا قدرت انتخاب شما را بالا می برد،شما میتوانید یکی از 3باب اتاق سینگل  یا 52 باب اتاق دو تخته یا 11 باب اتاق 3 تخته یا یکی از 6باب سوئیت رویال را برای اقامت وحضور آرامش بخش خود در هتل انتخاب کنید.

از امکانات هتل سارا کیش میتوان به یخچال،تلویزیون ،سوئیت،رستوران،اینترنت،سرویس فرنگی،سرویس ایرانی ،پارکینگ ،ترانسفر فرودگاه،نماز خانه ،لابی،سالن ورزشی ،کافی شاپ،اینترنت در لابی و... نام برد.

رستوران ساینا در این هتل نیز آماده پخت غذاهای سنتی ایرانی ،فرنگی ودریایی برای مسافزان گرامی است. کافی شاپ و چایخانه موجود در مجموعه با سرویه فنجان نوشیدنی داغ خستگی شما را از یک روز پرهیاهو به در می برد.